برنامه رشد و شتابدهی

در جستجوی ستاره‌های نوظهور

استارتاپی که به تازگی محصول خود را به بازار عرضه کرده است در صورتی که دانش و تجربه کافی نسبت به شناخت بازار و توسعه محصول نداشته باشد و از فضای کار و سرمایه کافی برای ادامه راه برخوردار نباشد نیازمند مشاوره، سرمایه اولیه و فضای استقرار است. شتابدهنده آروان تِک در فضایی مناسب و ایده‌آل با حضور شبکه گسترده‌ای از منتورها و مشاوران از یک‌سو و شبکه سرمایه‌گذاران از سوی دیگر، این فرصت را در اختیار صاحبان محصول در تمامی حوزه‌ها قرار می‌دهد تا در یک دوره ۹ ماهه برنامه‌ریزی دقیق و منظمی را برای توسعه محصول و بازار خود داشته باشند و در این مسیر از حمایت تجربی و مالی آروان تِک بهره‌مند شوند تا با برنامه‌ای دقیق و منظم و سرعت بیشتر به مرحله ارائه کسب و کار خود به سرمایه‌گذاران برسد.

خدمات شتابدهی

آروان تِک در دوره شتابدهی چه امکاناتی را در اختیار تیم‌ها قرار می‌دهد؟

 

مربیگری و مشاوره متمرکز

 

استارتاپ حاضر در دوره پیش‌شتابدهی، امکان استفاده از برنامه مربیگری متمرکز را خواهد داشت. در این برنامه هر مربی به همراه هر تیم به صورت متمرکز بر روی محصول کار می‌کند و تیم‌ این فرصت را در اختیار دارد که در طول دوره، به صورت فعال از مشورت با مربی بهره‌مند شود.

حمایت مالی

تیمی که موفق به عبور از دوره پیش‌شتابدهی و ورود به مرحله شتابدهی شود، می‌تواند علاوه بر دریافت خدمات مشاوره‌ و استقرار، ‌سرمایه نقدی تا چند صد میلیون تومان دریافت کند. همچنین برای تیم‌های فعال در بازار که سرمایه بیشتری نیاز دارند، برنامه متفاوتی در نظر خواهیم داشت.

اولویت در پذیرش

 

تیم‌هایی که در شتابدهنده آروان تِک مراحل رشد خود را طی کرده‌اند، از این ویژگی بهرهمند خواهند بود که بخش سرمایه‌گذاری خطرپذیر آروان تِک (VC) با اولویت نسبت به ارزیابی و ادامه دادن به سرمایه‌گذاری روی این تیم مستعد ادامه دهد.

برنامه رشد و شتابدهی


تیمی که به دوره شتابدهی راه یافته است امکان استقرار در فضای شتابدهنده را نیز خواهد داشت. تمامی امکانات از قبیل فضای کار، اینترنت، اتاق جلسه و سایر موارد مورد نیاز با کیفیت بسیار بالا در اختیار استارتاپ قرار خواهد گرفت تا تیم با تمرکز بیشتری به فعالیت خود ادامه دهد.

 • 1
  شرایط پذیرش

  فعالیت تیم بیش از ۶ ماه دارای محصول اولیه مشتری تیم حداقل ۲ نفر

 • 2
  دوره راه‌اندازی و توسعه (۳ ماهه)

  استفاده از خدمات استقرار ارائه خدمات مربیگری متمرکز ارائه خدمات مشاوره همگام‌سازی محصول با بازار ایجاد مدل مالی و مدل کسب‌وکار توسعه‌پذی

 • 3
  دوره رشد (۶ ماهه)

  عقد قرارداد فی‌مابین سرمایه‌گذاری تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان توسعه بازار هدف و جذب مشتری اعتبارسنجی مدل مالی برنامه جذب سرمایه

 • 4
  تحویل

  ما در حال برنامه ریزی برای افزایش فروش هستیم

استارتاپ‌های پورتفوی
شتابدهنده

برترین استارتاپ‌هایی که در آروان تِک شتابدهی شده‌اند

معرفی مربیان​​

مربیان آروان تِک برای کمک به استارتاپ‌ها

Maverick Sosa
مدیر عامل سابق
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ
Maverick Sosa
مدیر تیم اجرایی
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ
بالا